تجربیات خلاق آموزشی

ساخت وبلاگ
چکیده : مهترين سرمايه ، براي هر فرد، آن محدوده ی زمانی است كه خداوند متعال براي خدمتگزاری به او عطافرم... با عنوان : تجربیات خلاق آموزشی بخوانید :

مهترين سرمايه ، براي هر فرد، آن محدوده ی زمانی  است كه خداوند متعال براي خدمتگزاری به او عطافرموده است. شخص باید  با بهره برداری  از آن  فرصت که بصورت امانت در اختیار او قرار دارد  درراه تكامل خويش وپيشرفت جامعه ودرنهايت رسيدن به فلاح ورستگاري  جامعه تلاش نماید .

بسیارند افرادی که با استفاده صحیح وبرنامه ریزی شده از این فرصت در جهت تعالی خود وخدمت به سایر انسانها بهره می گیرند. وبا داشتن اخلاص  ونیت خدمت به جامعه از فرصتی که تحت عنوان خدمتگزاری از جانب خداوند به او محول شده است نهایت استفاده رامی گیرند. وبه چهره های ماندگارتاریخ می پیوند.

یکی از این فرصت های طلایی جهت خدمتگزاری  شغل  معلمی می باشد.که کاری بسیاری حساس وبا ظرافت خاص می باشد چرا که با دانش آموز  که دارای قلبی پاک وسلیم وآینده سازان جامعه می باشند سرکار داریم .

معلمی را بایدبا عشق وهنر  عجین نمود و با مطالعه مداوم در جهت پر بار نمودن آن کوشید وبا  فرا گیری  تکنولوژِی های جدید  به آن  غنا  بخشید. و  با علم وتخصص به جنگ نادانی  رفت.

معلمی  که دانش آموزان خود را باتوجه به اصول  روانشناسی بشناسد و با توجه به آن  در جهت  آموزش وتربیت  فرا گیران  تلاش   نماید اولین گامهای موفقیت  در معلمی را بر ذاشته است.

معلم موفق با روشهای متنوع   تشویق وتنبیه آشنایی  داشته  واستفاده از تشویق  رادر سرلوحه کار خود قرار دهد تا که  طفل گریز پا ی را جمعه به مکتب  آورد.

تکمیل مطالب را در لینک زیر جستجو کنید.

خلاق

...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت: 1:03